Mapy

CARTO

zpravodajská platforma pro lokalizaci údajů v mapě.

Planet.com

Datové sady typu one-of-a-kind. Akademici mohou požádat o přístup k jedinečné datové sadě Planet pro nekomerční výzkumné účely.

DigitalGlobe

Operating the most agile and sophisticated commercial satellite constellation in orbit, DigitalGlobe put the world’s smartest images into your hands.

tomnod

project owned by Colorado-based satellite company DigitalGlobe that uses crowdsourcing to identify objects and places in satellite images

WorldWiew  – NASA

Mapotic

GIBS

Systém GIBS (Global Imagery Browse Services) je základní komponentou systému EOSDIS, která poskytuje škálovatelné, rychlé, vysoce dostupné mapy  založené na komunitních standardech obrazových služeb. Tyto služby jsou navrženy s cílem posílit uživatelské interakce s interdisciplinárními údaji EOSDIS prostřednictvím vylepšené vizuální reprezentace a objevu. Úplný přehled naleznete na vstupní stránce GIBS. Pro otevřený zdrojový kód pro server GIBS OnEarth, formát ukládání snímků MRF a příklady mapování naleznete na stránce GIBS GitHub. Podrobné informace o dostupných zobrazovacích produktech a přístupu k GIBS naleznete níže.