Praha a služby

Dvě PrahyDvě Prahy

paralelní prohlížní ortofotomap z roků 1842, 1938, 1953, 1975, 1988/1989, 2013. Doporučuji.

Pražské mapyPražské mapy

Cenová mapa stavebních pozemků, Platný územní plán sídelního útvaru hl. m. Prahy, Archiv leteckých snímků (ortofotomap) hl. m. Prahy, Digitální mapa Prahy, Povodeň 2013, Archiv map územních plánů hl. m. Prahy, Platný územní plán – výkresy ke stažení, Vyhledávač území dle zvolených parametrů, Mapy MČ ke stažení, Císařské otisky stabilního katastru, Mapa majetkoprávních vztahů, Územně analytické podklady hl. m. Prahy, Cyklomapa, Praha virtuální, Georeport, Langweilův model Prahy 3D online, Atlas životního prostředí, Google Street View v Praze, Limity využití území, Stavební uzávěry, Územně analytické podklady – výkresy ke stažení, Mapa památkové péče, Státní regulační komise pro Prahu a okolí (1920-1939), Centrum Prahy z ptačí perspektivy, Hromadné podání žádosti o vyjádření k sítím (e-UtilityReport), Praha zelená, Protidrogová zařízení v Praze

Praha 1Praha 1

interaktivní mapa o aktuálních problémech a záměrech radnice, kontakty na služby, které vám jsou na území naší městské části k dispozici, přehled zajímavých míst a lokalit, informace o stavebních uzávěrách, dopravních opatřeních apod.

Praha 2Praha 2

Mapový portál města Prahy 2

Praha 3Praha 3

Parky, Zóny placeného stání, Likvidce odpadů, Dětská hřiště, Cyklistika, Volný pohyb psů

Chodci soběChodci sobě

prostor pro nahlášení problémů, se kterými se setkáváte jako chodci na svých cestách Prahou. Vaše podněty jsou jeho prostřednictvím evidovány, zobrazovány a zasílány samosprávám městských částí nebo magistrátu k řešení. Samosprávy mohou portál využít k získání komplexnějšího přehledu o problémech chodců ve své lokalitě a vy můžete sledovat, zda a jak je řeší.Portál provozují občanská sdružení Pražské matky a Oživení. Pražské matky se zabývají souvislostmi mezi dopravou, kvalitou životního prostředí v Praze a zdravím jejích obyvatel. Usilují o bezpečný a samostatný pohyb dětí po městě. Oživení se vedle problematiky korupce a střetu zájmů ve veřejné správě zaměřuje na podporu a propagaci dopravy šetrné k životnímu prostředí, zlepšování pěší a cyklistické infrastruktury v Praze a vzdělávání v oblasti udržitelné mobility.

Zelená mapa PrahyZelená mapa Prahy

Víte, kde vaří vegetariánské obědy? Jak si vybrat nekuřácké kavárny? Kde nakoupit čerstvou zeleninu přímo od farmářů? Odpověď na tyto a řadu dalších otázek najdete na tomto webu. Zelená mapa představuje zcela nový pohled na město. Nejde o mapu dopravní, ale plán příjemných tras pro chodce, rodiče s dětmi, seniory a cyklisty, odpovědných obchodů a míst pro trávení volného času. Po vydání tištěné Zelené mapy v září 2010 se nyní nacházíte ve webové verzi této mapy, nabízející mnohem více informací, než tištěná verze..

Praha 8Praha 8

dětská hřiště, veřejná sportoviště

Digitální technická mapa PrahyDigitální technická mapa Prahy

Digitální mapa Prahy, Geoportál hl. m. Prahy

Pražské hřbitovyPražské hřbitovy

Přehledná mapa s možností vyhldání hrobu a dalších informací

Dopravní dostupnost v PrazeDopravní dostupnost v Praze

Analýza dopravní dostupnosti v Praz

Vybydlené domy v PrazeVybydlené domy v Praze

Chátrající a vybydlené domy v Praze, Squaty..

Sapa MapaSapa Mapa

průvodce kuchyní tržnice TTTM Sapa. Naší snahou je zmapovat místa, kde se v Sapě dobře najíte, nakoupíte vietnamské suroviny i jiné zboží. Mapu jsme přizpůsobili také chytrým telefonům, s telefonem v ruce a naší mapou se v Sapě neztratíte. Prosíme, respektujte informační cedule a dodržujte pravidla tržnice, děkujeme 🙂

Změny PrahyZměny Prahy

Přehledný seznam změn pražského uzemního plánu je na světě, to hlavní však teprve přichází. Připravila Arnika.

Prázdné domyPrázdné domy

mapa opuštěných nemovitostí

Odstávky vody v PrazeOdstávky vody v Praze

Pražské vodárny a kanalizace mají mapu havárií vody i plánovaných odstávek

Přístupnost budov v PrazePřístupnost budov v Praze

veřejné budovy s možností bezbarierového přístupu