Restaurace, pivo

Pivovary v ČecháchPivovary v Čechách

modrý pin – aktivní, fialový pin – v rekonstrukci, či ve výstavbě

Slovenské pivovarySlovenské pivovary

i na Slovensku je z čeho vybírat.

Čajová ligaČajová liga

Soutěž go týmů, sestavených v čajovnách. žlutá – členové Čajové ligy, tyrkysová – rozjednané čajovny, zelená – informované čajovny, mají kartičky, modrá – ostatní čajovny, fialové – nemají zájem, červené – nejsou to čajovny, červený kříž – zrušené čajovny

Mapa pivovarůMapa pivovarů

Pivní mapa a seznam pivovarů – nyní včetně příhraničí! Po kliknutí na příslušný kraj dojde k jeho přiblížení. Po rozkliknutí pivovaru se v novém okně objeví jeho stručný popis (včetně adresy, webu a GPS). Podrobnější informace o jednotlivých pivovarech (alespoň těch českých) naleznete na stránkách Pivovary.

Mapa pivovarů v ČRMapa pivovarů v ČR

o pivu u nás i ve světě

Kohoutková voda ČRKohoutková voda ČR

restaurace, kde vám dají k pití kohoutkovu vodu

Pivní InfoPivní Info

Váš průvodce na cestě za dobrým pivem..

Vegetariánské restauraceVegetariánské restaurace

v České republice i na Slovensku

Vietnamská bistra a restaurace v PrazeVietnamská bistra a restaurace v Praze

seznam všech restaurací a bister v Praze, které nabízejí vietnamské pokrmy (zahrnuty jsou i ty, které nabízejí jídla jiných asijských zemí). Recenze restaurací si můžete přečíst na našem blogu

ScukScuk

Mapujeme dobroty. Na Scuku se projídáme a propíjíme zajímavými podniky (a děsně nás to baví). Podniky recenzujeme a na Scuk potom dáváme jen ty, v nichž stojí za to utratit peníze.

Průvodce pana CuketkyPrůvodce pana Cuketky

Gastronomický průvodce z dílny pana Cuketky. Všechny recenze, reportáže a doporučení na jednom místě! Restaurace – červené štítky, Delikatesy, cukrárny – oranžové štítky. U každého objektu najdete odkaz na plnou verzi recenze nebo článku. Číslo za názvem restaurace udává hodnocení od 1 do 10, kdy 10 je nejlepší.

Dobře se najímDobře se najím

Restaurace s obědovým menu, kam stojí zato chodit.